• Eesti
  • Suomi
Tooted
 

Juuksurisalong Vene 40 juuksurid kasutavad oma töös Schwarzkopfi , Emsibeth SPA Cromakey –In , Cromakey-Oil ja Paul Mitchell’i sarjade juuksevärve ning hooldus-ja viimistlustooteid.

Schwarzkopfi juuksevärvid on tuntud oma klassikalises headuses. Säravad toonid ja iseloomulik läige on leidnud tunnustust klientide hulgas juba aastakümneid.

Salongis kasutavad Schwarzkopfi juuksevärve oma töös Jana Vaabel ja Katrin Tammeleht.

Schwarzkopf

Emsibeth SPA Cromakey–In kreemvärv on tõhus ja hooldav püsivärv sügavateks värvimuutuseks.

Emsibeth SPA Cromakey-Oil ammoniaagivabad taimsete õlidega rikastatud õlivärvid on mahedaim viis juuste värvimiseks. Nende juuksevärvide märksõnadeks on looduslikkus, ehe tulemus ja erakordne läige.

Salongis kasutab Emsibeth SPA Cromakey –In ja Cromakey-Oil juuksevärve oma töös Lüüne Karu.

chromakey_1 chromakey_oil_1

KeraTriplex on kolme astmeline keratiinihooldus, mis

  • vähendab juuste katkemist kuni 80%
  • lisab läiget sära kuni 35%
  • aitab kaasa juuksevärvi hoidmisele juustes kuni 67%.

KeraTriplex hooldus on eriti kasulik kuivade, kahjustunud ja tuhmide juuste puhul. Väga hea tulemuse annab hooldus vahetult pärast värvimist.

KeraTriplex kompleks on ainulaadne keratiin-proteiin ühend, mis on praktiliselt identne inimjuustes oleva keratiiniga. Seda toodetakse John Paul Mitchell Systems’ile kuuluva Uus-Meremaa orgaanilistes farmides kasvavate lammaste villast. Lambavillast eraldatud keratiin on kui juuksed vedelas olekus, mis tugevdab ja taastab juuksed juurtest otsteni ning loob kaitsekihi väliskeskonna ja mehaaniliste kahjustuste eest. Hoolduse teine oluline komponent on Awapuhi (Havai ingver) , võimas looduslik niisutaja, mille ülesandeks on siduda niiskus juustesse ja siluda tulemus. Juuksed muutuvad elastseks ja tugevaks, omades tervet läiget.

KeraTriplex hooldust teostab spetsialist Lüüne Karu.

awapuhi awapuhi_1